PATCHCORD SM SC-SC/APC SIM

PATCHCORD SM SC-SC/APC SIM

PATCHCORDY

Patchcord SC/APC-SC/APC SM simplex G657A1 wykorzystywany do połączeń w szafach teleinformatycznych w których potrzebne są włókna o wiekszym promieniu gięcia.

PATCHCORD SM SC-SC/APC SIM

1M

Cena netto:

6.50 zł

2M

Cena netto:

7.20 zł

3M

Cena netto:

8.00 zł

5M

Cena netto:

11.00 zł

10M

Cena netto:

18.00 zł

20M

Cena netto:

22.00 zł